| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 5844 мм |
| Височина | 1875 мм |
| Междуосие | 3645 мм |
| Предна Следа | 1730 мм |
| Задна Следа | 1702 мм |
| Пътен Просвет | 229 мм |
| Работен Обем | 4807 см3 |
| Мощност | 295 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 414 н.м./4600 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.01 мм |
| Ход На Буталото | 83.06 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 98 |
| Максимално Допустима Маса | 3084 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.