| От | 2016 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5828 мм |
| Височина | 1877 мм |
| Междуосие | 3645 мм |
| Предна Следа | 1750 мм |
| Задна Следа | 1716 мм |
| Пътен Просвет | 231 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1728 |
| Работен Обем | 4300 см3 |
| Мощност | 285 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 413 н.м./3900 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.6 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 98 |
| Маса (без товар) | 2387 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3220 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.