| От | 1988 |
| До | 1992 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 5674 мм |
| Широчина | 1951 мм |
| Височина | 1793 мм |
| Междуосие | 3594 мм |
| Мощност | 140 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 335 н.м./2000 обор. |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.09 мм |
| Ход На Буталото | 97.03 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21.3 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 95 |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.