| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5839 мм |
| Височина | 1872 мм |
| Междуосие | 3645 мм |
| Предна Следа | 1732 мм |
| Задна Следа | 1702 мм |
| Пътен Просвет | 229 мм |
| Работен Обем | 5967 см3 |
| Мощност | 332 к.с./5100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 498 н.м./4100 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 101.6 мм |
| Ход На Буталото | 91.95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.78 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 98 |
| Маса (без товар) | 2627 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3311 кг. |
| Размер На Гуми | 265/65 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.