| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 6325 мм |
| Височина | 1870 мм |
| Междуосие | 4001 мм |
| Предна Следа | 1732 мм |
| Задна Следа | 1702 мм |
| Пътен Просвет | 230 мм |
| Работен Обем | 6162 см3 |
| Мощност | 403 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 565 н.м./4300 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.25 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 18.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 128 |
| Максимално Допустима Маса | 3130 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.