| От | 2018 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5886 мм |
| Височина | 1918 мм |
| Междуосие | 3745 мм |
| Работен Обем | 5328 см3 |
| Мощност | 355 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 519 н.м./4100 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV, VVT DI |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 7.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 91 |
| Маса (без товар) | 2286 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3311 кг. |
| Размер На Гуми | 255/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.