| От | 2009 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 5260 мм |
| Широчина | 1742 мм |
| Височина | 1723 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1515 мм |
| Задна Следа | 1520 мм |
| Пътен Просвет | 290 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1245 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 5328 см3 |
| Мощност | 300 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 434 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1876 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2404 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.