| От | 2007 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 5260 мм |
| Широчина | 1717 мм |
| Височина | 1649 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Пътен Просвет | 185.7 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1245 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3654 см3 |
| Мощност | 242 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 328 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 102 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1688 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2268 кг. |
| Размер На Гуми | 205/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.