| От | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4580 мм |
| Широчина | 1936 мм |
| Височина | 1674 мм |
| Междуосие | 2716 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 420 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1490 см3 |
| Мощност | 140 к.с./4500-5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 225 н.м./1500-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 52 |
| Маса (без товар) | 1560 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.