| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4768 мм |
| Широчина | 1884 мм |
| Височина | 1658 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1589 мм |
| Задна Следа | 1605 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 854 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1753 см3 |
| Мощност | 100 к.с./3850 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.6 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.