| От | 2010 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4784 мм |
| Широчина | 1886 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1588 мм |
| Задна Следа | 1605 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 486 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 145 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 83.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1477 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2090 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.