| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4784 мм |
| Широчина | 1886 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 540 |
| Работен Обем | 1560 см3 |
| Мощност | 115 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./1750-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.85 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.9 сек |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1421 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2155 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.