| От | 2003 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4731 мм |
| Широчина | 1812 мм |
| Височина | 1429 мм |
| Междуосие | 2754 мм |
| Предна Следа | 1522 мм |
| Задна Следа | 1537 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2198 см3 |
| Мощност | 155 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.7 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 223 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1410 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2015 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.