| От | 2010 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4443 мм |
| Широчина | 1842 мм |
| Височина | 1710 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Мощност | 140 к.с. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 187 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1707 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2230 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.