| От | 2003 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3650 мм |
| Широчина | 1640 мм |
| Височина | 1436 мм |
| Междуосие | 2447 мм |
| Предна Следа | 1417 мм |
| Задна Следа | 1393 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 724 л |
| Минимален Обем На Багажника | 186 л |
| Разположение | Отпред,напречно |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 95 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 135 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.1 мм |
| Ход На Буталото | 75.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 174 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 934 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1300 кг |
| Размер На Гуми | 195/45 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.