| От | 1997 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4641 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1732 мм |
| Междуосие | 2835 мм |
| Предна Следа | 1532 мм |
| Задна Следа | 1518 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 330 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2295 см3 |
| Мощност | 145 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 203 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.6 мм |
| Ход На Буталото | 91 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 196 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1610 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2420 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.