| От | 2006 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4509 мм |
| Широчина | 1834 мм |
| Височина | 1456 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 534 л |
| Минимален Обем На Багажника | 238 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 145 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 83.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 198 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.9 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.