| От | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3995 мм |
| Широчина | 1704 мм |
| Височина | 1525 мм |
| Междуосие | 2490 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 101 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 215 н.м./1750-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Размер На Гуми | 195/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.