| От | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3995 мм |
| Широчина | 1704 мм |
| Височина | 1525 мм |
| Междуосие | 2490 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 123 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 150 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | Ti-VCT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Маса (без товар) | 1103 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.