| От | 2021 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Широчина | 1735 мм |
| Междуосие | 2493 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 292 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 125 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71.9 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.52 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 199 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.6 сек |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Маса (без товар) | 1176 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1710 кг. |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.