| От | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4040 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1476 мм |
| Междуосие | 2493 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 292 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1084 см3 |
| Мощност | 85 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 110 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Ti-VCT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 86.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.