| От | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Широчина | 1735 мм |
| Междуосие | 2493 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 292 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 100 к.с./4500-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 170 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Ti-VCT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71.9 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Размер На Гуми | 195/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.