| От | 1989 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 4+1 |
| Дължина | 3743 мм |
| Широчина | 1606 мм |
| Височина | 1379 мм |
| Междуосие | 2446 мм |
| Предна Следа | 1392 мм |
| Задна Следа | 1384 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 250 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1118 см3 |
| Мощност | 55 к.с. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Маса (без товар) | 845 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1325 кг. |
| Размер На Гуми | 155/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.