| От | 2005 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3922 мм |
| Широчина | 1685 мм |
| Височина | 1468 мм |
| Междуосие | 2486 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 268 |
| Работен Обем | 1596 см3 |
| Мощност | 100 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 146 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 184 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 сек |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1053 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1520 кг. |
| Размер На Гуми | 195/45 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.