| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5049 мм |
| Широчина | 2004 мм |
| Височина | 1778 мм |
| Междуосие | 3025 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 330 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Мощност | 349 к.с./5750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 10 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.0 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 2.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Капацитет на батерията | 13.6 kWh |
| Маса (без товар) | 2391 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3160 кг. |
| Размер На Гуми | 255/55 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.