| От | 1991 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4387 мм |
| Широчина | 1702 мм |
| Височина | 1369 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1435 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 482 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1987 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 170 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.8 мм |
| Ход На Буталото | 87.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 1146 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.