| От | 1984 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3966 мм |
| Широчина | 1640 мм |
| Височина | 1337 мм |
| Междуосие | 2396 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 305 |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 132 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8 сек |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 895 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1375 кг. |
| Размер На Гуми | 195/50 VR15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.