| От | 2018 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4587 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1490 мм |
| Междуосие | 2687 мм |
| Предна Следа | 1554 мм |
| Задна Следа | 1533 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 125 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 170 н.м./1400-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Максимална Скорост | 186 км/ч |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1359 кг. |
| Размер На Гуми | 205/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.