| От | 1992 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4211 мм |
| Широчина | 1738 мм |
| Височина | 1425 мм |
| Междуосие | 2552 мм |
| Предна Следа | 1467 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 267 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 220 к.с./6750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 290 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.8 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.1 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1320 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.