| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4575 мм |
| Широчина | 1882 мм |
| Височина | 1676 мм |
| Междуосие | 2710 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 375 |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 180 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./3000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Ti-VCT |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.73 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1489 кг. |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.