| От | 2017 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4524 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1684 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1562 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 963 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1499 см3 |
| Мощност | 179 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | Ti-VCT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1595 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.