| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4585 мм |
| Широчина | 1882 мм |
| Височина | 1679 мм |
| Междуосие | 2710 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 869 |
| Работен Обем | 2491 см3 |
| Мощност | 162 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, IVCT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88.9 мм |
| Ход На Буталото | 100.08 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | eCVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Капацитет на батерията | 14.4 kWh |
| Маса (без товар) | 1762 кг. |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.