| От | 2000 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4394 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1702 мм |
| Междуосие | 2619 мм |
| Предна Следа | 1554 мм |
| Задна Следа | 1550 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 934 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1988 см3 |
| Мощност | 129 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 183 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.8 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1435 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1942 кг. |
| Размер На Гуми | 225/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.