| От | 2007 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4480 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1535 мм |
| Пътен Просвет | 201 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1792 л |
| Минимален Обем На Багажника | 934 л |
| Работен Обем | 2495 см3 |
| Мощност | 170 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81.6 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо - McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двойни носачи |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 11.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 61 л |
| Маса (без товар) | 1605 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1986 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.