| От | 2021 |
| До | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4878 мм |
| Широчина | 1925 мм |
| Височина | 1770 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1648 мм |
| Задна Следа | 1648 мм |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 245 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 390 н.м./2500-3500 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 69 |
| Маса (без товар) | 2060 кг. |
| Размер На Гуми | 245/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.