| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4834 мм |
| Широчина | 1928 мм |
| Височина | 1732 мм |
| Междуосие | 2849 мм |
| Предна Следа | 1655 мм |
| Задна Следа | 1664 мм |
| Пътен Просвет | 186 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 602 |
| Работен Обем | 1996 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./2000-2500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8-6.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1932 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2565 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.