| От | 2015 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4778 мм |
| Широчина | 1928 мм |
| Височина | 1742 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1646 мм |
| Задна Следа | 1643 мм |
| Пътен Просвет | 201 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1110 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3496 см3 |
| Мощност | 280 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 339 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.7 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1850 кг. |
| Размер На Гуми | 245/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.