| От | 1992 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4663 мм |
| Широчина | 2009 мм |
| Височина | 1892 мм |
| Междуосие | 2659 мм |
| Предна Следа | 1654 мм |
| Задна Следа | 1636 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1857 л |
| Минимален Обем На Багажника | 917 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5766 см3 |
| Мощност | 200 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 407 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А80) |
| Задвижване | Пълно с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Няколко носачи и щанги |
| Задно Окачване | Ресьор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 17 л/100км |
| Обем На Резервоара | 121 л |
| Маса (без товар) | 2050 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.