| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4583 мм |
| Широчина | 1818 мм |
| Височина | 1548 мм |
| Междуосие | 2638 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1543 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 550 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 130 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 199 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 4.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1415 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1900 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.