| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4571 мм |
| Широчина | 1792 мм |
| Височина | 1514 мм |
| Междуосие | 2638 мм |
| Предна Следа | 1542 мм |
| Задна Следа | 1543 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 550 |
| Работен Обем | 1248 см3 |
| Мощност | 95 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69.6 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.5 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1310 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.