| От | 1988 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3958 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1429 мм |
| Задна Следа | 1415 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 350 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1108 см3 |
| Мощност | 56 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 89 н.м. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70 мм |
| Ход На Буталото | 72 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 17.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 905 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.