| От | 2005 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4115 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1620 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 670 л |
| Минимален Обем На Багажника | 270 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1586 см3 |
| Мощност | 107 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 8.4 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.7 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.