| От | 2003 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3865 мм |
| Широчина | 1660 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1398 мм |
| Задна Следа | 1392 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 297 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1242 см3 |
| Мощност | 60 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 102 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70.8 мм |
| Ход На Буталото | 78.86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 875 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1385 кг. |
| Размер На Гуми | 155/80 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.