| От | 1993 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 2/3 |
| Брой Места | 4+1 |
| Дължина | 3770 мм |
| Широчина | 1625 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1369 мм |
| Задна Следа | 1352 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 275 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1372 см3 |
| Мощност | 133 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 204 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 185/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.