| От | 1994 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3770 мм |
| Широчина | 1625 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1369 мм |
| Задна Следа | 1352 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 200 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1581 см3 |
| Мощност | 88 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 127 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.4 мм |
| Ход На Буталото | 67.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.3 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 1060 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1430 кг. |
| Размер На Гуми | 175/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.