| От | 1997 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3770 мм |
| Широчина | 1625 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1369 мм |
| Задна Следа | 1352 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 275 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1242 см3 |
| Мощност | 86 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 113 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOCH |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70.8 мм |
| Ход На Буталото | 78.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.75 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 177 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 900 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1390 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.