| От | 1997 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3760 мм |
| Широчина | 1625 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1377 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 275 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1108 см3 |
| Мощност | 54 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 85 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70 мм |
| Ход На Буталото | 72 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Подкова с носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 16 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 840 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1300 кг. |
| Размер На Гуми | 155/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.