| От | 1994 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3760 мм |
| Широчина | 1625 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1369 мм |
| Задна Следа | 1352 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 275 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1698 см3 |
| Мощност | 70 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 134 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.6 мм |
| Ход На Буталото | 79.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Подкова с носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 163 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 1010 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1460 кг. |
| Размер На Гуми | 175/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.