| От | 2003 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3840 мм |
| Широчина | 1660 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1394 мм |
| Задна Следа | 1388 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 264 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1910 см3 |
| Мощност | 100 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 260 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 49 |
| Маса (без товар) | 1075 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1585 кг. |
| Размер На Гуми | 185/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.