| От | 1992 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3408 мм |
| Широчина | 1494 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2151 мм |
| Предна Следа | 1263 мм |
| Задна Следа | 1265 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 270 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 899 см3 |
| Мощност | 40 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 66 н.м. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 65 мм |
| Ход На Буталото | 68 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 19.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 715 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1150 кг. |
| Размер На Гуми | 135 R13 S |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.